Społeczność Szkoły z Klasą.

© Kinga Drozd

Gdyby trzeba było opisać Fundację Szkoła z Klasą jednym słowem, najlepszym byłaby społeczność. Zespół fundacji, nauczycielki i nauczyciele, dyrekcje, współpracownicy i współpracownice – to ogromna sieć wsparcia, która ma wspólne cele i podobnie patrzy na edukację, w której centrum są uczennice i uczniowie.

14 października, w Dniu Edukacji Narodowej, Fundacja Szkoła z Klasą obchodziła swoje dwudziestolecie. Organizacja od dwóch dekad wspiera szkoły w prowadzeniu mądrych i wartościowych działań, zawsze indywidualnie i z uważnością na potrzeby poszczególnych nauczycielek i nauczycieli.

Jak urodziny, to huczne! Z tortem i wielką nauczycielską orkiestrą. Ale też z czasem na sieciowanie i dzielenie się ważnymi innowacjami podczas EduStories. I z nauczycielskim SPA, czyli warsztatami, podczas których nauczycielki i nauczyciele mogli odetchnąć i pobyć przez chwilę w roli uczestniczek i uczestników.

Prezeska Szkoły z Klasą Agata Łuczyńska ze współzałożycielką fundacji Alicją Pacewicz.

© Kinga Drozd

Współzałożyciele fundacji Alicja Pacewicz i Piotr Pacewicz

© Kinga Drozd

„U Was to, co niezwykłe, staje się standardem” – to fragment jednej z kartek urodzinowych dla fundacji. Jesteśmy dumne, że w naszej sieci są takie organizacje. Szkoło z Klasą, dziękujemy! Żyj znacznie dłużej niż sto lat!

O Szkole z Klasą pisałyśmy już w dziale „SOS – poznajmy się”.

Udostępnij